Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit digitální hodiny?

U příležitosti přeštelování hodin na středoevropský čas jsem zjistil, že u jedněch digitálních hodin dochází baterka (CR2025). Tak jsem ji vyměnil a hodiny nastavil. Ale nepřišel jsem na to, jak nastavit den v týdnu - v návodu jsem to nenašel a metoda pokusu a omylu se také neosvědčila (tyhle hodiny se ke mně dostaly jako reklamní tak na prodejce se obracet nemohu). Jde to vůbec nějak? V návodu se píše (snad, angličtina není moje silná stránka), že je to pro roky 2000 - 2099.[http://kutilska.poradna.net/file/view/2999-003-jpg ]

Mám něco podobného. Den v týdnu se přímo nenastavuje, nastaví ho to samo dle data.
Nevidím, jestli tady je tlačítko MODE. Ale u toho mého krámu je. Šteluje se to tak, že se mačkáním MODE přepne na datum a to tlačítko se podrží. Označení roku se rozbliká a pomocí UP nebo DOWN našteluju. Stejně tak měsíc i den.
Asi jsem ti moc nepomohl...