Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tavící pistole

Dobrý den, koupila jsem si tavnou pistoli od Rapid a když jsem jí chtěla poprvé použít, moc se mi to nezdařilo... Postupovala jsem podle návodu, tak jsem si myslela, že to bude v pořádku, ale když jsem dala do pistole lepící tyčinku a nechala to pár minut nahřát, pistole nechtěla téct a šla hodně z těžka zmáčknout... Prosím poraďte co s tím, děkuji:)

Krok 1: Do tavné pistole zasunout tavnou tyčku.
Krok 2: Strčit ten harapák do zásuvky.
Krok 3: Vyčkat cca 5minut, připravenost možno ozkoušet položením ruky na plast pistole. Pokud je horký je to OK.
Krok 4: Nasměrovat pistoli na cílený objekt a zmáčknout "spoušť".
Krok 5: Opakovaným mačkáním vytlačovat ejakulát.
Krok 6: Vytáhnout ze zásuvky a nechat vychladnout.

Pokud nenahřívá tak reklamovat a koupit jinou. Počkat na nahřáti opravdu aspoň 5min. Čím déle se počká tím lépe.

Mám několik levných tavících pistolí a jsou vhodné leda na lepení věnců. Koupil jsem si v Lidlu Parkside za velmi rozumnou cenu a konečně vím co je lepit. Tři nástavce a dostatečné roztavení, které nezatuhne, než spoje k sobě přitlačím.
Nechci dělat reklamu, ale poradit super zboží za pár korun.

Já si na věci z Lídlu nemůžu stěžovat. Koupil jsem si tam už víc věcí a vždy fungovaly ke spokojenosti.
Například dvourychlostní akuvrtačka Parkside, vydržela v profesionálním nasazení asi sedm let a funguje dodnes, dokonce
s původním akumulátorem.
Opotřebování se projevilo jen tím, že je vymlácené vedení
sklíčidla, jinak ještě funguje.
Myslím, že Lidl, mezi supermarkety patří k těm lepším, co se
kvality zboží týče. :puff: