Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vysavač na popel -600,800,1200W?

dobrý den, vím že už tu nějaká podobná témata jsou. Mám v plánu si koupit s vlastním motorem. ale přemýšlim mezi:
600W - Gardetech VAC600 - 700kč
800W - Extol Craft - 850kč
1200W - Gardetech VAC1200 - 890kč

chci to používat pouze na popel z krbu nic víc, a nevím jestli mi ten 600W by stačil, nebo by se rychleji zanášel filter než u 1200W?
děkuji za radu

Nevím, kde to chcete používat. Já mám dost čerstvou zkušenost, půjčil jsem si vysavač (běžný, ale výkonnější) a v bytě kde jsem ho potřeboval fungoval pouze na jeden zásuvkový okruh, v jiných zásuvkách při zapnutí vyhazoval jističe.