Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potrebujem zamurovať okná

Dobrý deň potrebujem poradiť chcel by som pred zimou stihnúť zamurovať 2 okná vo vstupnej chodbe Porfixom. Chcem sa opýtať či je to možné pri súčastných teplotách cez deň 10°C v noci aj -3°C. Murovalo by sa to cez deň v plusových teplotách ale čo cez noc neznehodnotí sa to nejak ?? Ďakujem

Zdravim. Zalezi cim to budete lepit. Prez den je to v pohode ale jde tedy o ty minusove teploty. Musite se zeptat ve stavebninach a vybrat vhodny material do minusovych teplot. Mam ted obdobny problem ze sterkovanim, musim jeste letos zasterkovat jednu stranu. Prez den teplota prijatelna ale v noci 0. Mohu maximalne jit na + 5 stupnu. Riskovat to nechci tak cekam na patek az se to umoudri.-)

Ďakujem za reakciu mám na to bežný lep na Porfix tiež myslím tam bolo uvedené +5°C čo by cez deň bolo OK ale v noci zatiaľ mrzne neviem či mám čakať na vhodné počasie. Jedná sa o robotu čo počas jedného dňa stihneme urobiť podľa mňa to aj prischne ale či s tým následne cez noc niečo nestane to neviem posúdiť a risknúť sa my to nechce. Rozmýšľal som to zakryť plachtou a prípadne tam strčiť aj ohrievač ???