Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno oprava hodinek Nixon

Dobrý den. Myslíte, že se vyplatí oprava? Mam hodinky Nixon Unit Black a když zmáčknu levé horní tlačítko- osvětlení, tak hodinky svítí ale zmizí všechno z displeje (čas). Kolik by mohla tak stát oprava? Pokud by to teda opravit šlo.. A koho byste doporučili? Jsem z Ústí nad Labem.. A ještě jedna věc- myslíte, že se dá sehnat originální řemínek k těmto hodinkám? Díky za reakce, zdraví Petr

No stejně bych nejdřív zkusil vyměnit tu baterii.
Pokud podsvětlení displeje je ještě žárovičkou, tak se ještě
rozsvítí a hodinkám už napětí nestačí.
Stejně tak, pokud je podsvětlení LED. Pokud je podsvětlení jinou barvou než červenou a baterie je 1,5 V, Tak tam je měnič napětí.
Ten naběhne a tvoří mnohem větší zátěž než hodinky. Pokud je baterie slabá, zhasne displej, i když ostatní elektronika ještě může pracovat.