Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava relé

ahoj,nevíte o někom ,kdo by dokazal opravit toto relé?jedna se o relé do čtyřkolky pro prirazení přední nápravy.Bohužel se již tato čtyřkolka nikde neprodava ani tento díl.Na penězích nezaleží ale potřebuji aby to fungovalo...je asi spalene.....dekuji

Jedná se nejspíš o jednoduché spínací relé a pokud není limitováno místem, nebo provedením (do mokra, bláto...), přečetl bych údaje o výkonu a napětí na motorku, který má spínat a porovnal to s příkony světel u osobních aut. Předpokládám, že i za cenu zapojení dvou slabších relé namísto jednoho, je to nahraditelné vcelku běžně sehnatelnými součástkami... :-/