Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levořezný vrták

Zdravím :-)
nevíte náhodou někdo kde bych sehnal vrták do kovu,levořezný,průměr 20 a 25 mm? Popř.by to mohl být levořezný dlabací vrták do dřeva.... potřebuju to k přídavné dlabačce,která má levý chod.
Díky za případné info.

dva stykace

Jde to přeci i bez nich. Pokud to není extra silný motor.
Uprostřed vypnuto, doleva a doprava chod motoru, na jednu polohu zkřížené fáze oproti druhé poloze.
Jen si nevzpomenu jak se ten systém přepínačů jmenuje, válečky s kontakty skládané za sebou, jde to poskládat třeba metr dlouhé a přepínat kde co jedním otočným knoflíkem.