Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo Mamut

Koupila jsem si lepidlo mamut v té tubě a chci se zeptat jak to mám zavřít aby mi nevyschlo,protože ho nezdělám hned .Děkuju za názory.

Ta izolačka funguje dobře.
Měl jsem mamuta hodně dlouho a zatuhnul až dovnitř kartuše. Posledním řešením bylo vzít vrtačku a z boku udělat 6m dírku. Mamut krásně lezl ven a protože ještě zbyl, proužek izolačky dírku utěsnil.
Tudíž, vývod bokem někdy řeší problém nejen u lidí.:-D