Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kuchyňské skříňky nosnost

zdravím,
mám doma kuchyň od oresi, nějaká dřevotříska a nalepená folie. montovali to montážníci z oresi. jaká je nosnost těch jednotlivých skříněk není na jejich stránkách uvedeno (ve skříňkách jsou talíře, hrnky a obdobná zátěž).
teď potřebuje provést nějaké stavební úpravy (zakrýt rozvod od digestoře, který je kousek nad skříňkami) a potřeboval bych natrvalo přišrubovat na každou skříňku (co visí na zdi) ještě jednu desku. rozměrově je to jako bych tam položil navíc jedny dvířka od té skříňky. mám to raději kotvit do zdi nebo to můžu přišrubovat na tu skříňku, Ať mi to nespadne na knedlík.
díky

zalezi na tom, z jakeho lamina to vyrobili, jak to namontovali, cim to namotovali a jak pevna je zed na ktere to visi, jinak z 18mm lamina krono a spravnymi zavesy to 50kg rozlozene zateze za normalnich okolnosi unese