Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co pod parapet?

Zdravim. Resim takovou vec. Chci pod venkovni parapet misto puvodniho betonu vlozit 2 cm xps a zpetne na nej neco nanest. Kdyz udelam 1cm ci 2 cm betonu tak to bude malo ne? Nejaky betonovy poter nebo co tam dat? Pod parapetem muzu do hloubky max 4 az 5 cisel i s polysem. Dekuji

Zbytečne by ses crcal s perlinkou, xps není třeba chránit, vodu dvakrat nebere ... a PU pena je dostatecna ochrana :-) ... foto nebylo, nicméně predpokladam, ze ve finale ma jit parapet od ramu okna pod nejakym nenulovym sklonem pres špaletu az pres fasadu ven s presahem par centimetrů. Jen po stranach/na bocich je podle lokalnich podminek treba vymaznout přechod mezi parapetem a ostěním silikonem ci trvale pruznym tmelem, aby tam nezatekalo do boků/nepraskalo to mezi parapetem a finalni fasadou ...