Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Folie na dvere do sprchy

Dobry den, mame v koupelne sklenene dvere do sprchy, jedna se bohuzel o cire sklo na kterem je videt kazda kapka. Chtel bych na dvere nalepit nejakou prusvitnou folii, nemate nejaky tip kde folii k takovemu ucelu koupit? Diky. Josef

Jo jo, někdy je dobré před rekonstrukcí (nákupem) jít třeba na návštěvu ke známým, co taky rekonstruovali a poptat se, pak se člověk může poučit zadarmo a ví, že na sprchu si má určitě připlatit na vzorované sklo, na něm kapky nevadí...