Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlahové vytápění Pex-al

Ahoj,nevíte nekdo neco o tomto podlahovem vytapení?Dával si ho kamarad a pry to cenově vyšlo velmi dobře.cena za metr 45kč + 150kč zalití betonem a 100kč izolace(polystyren)Takže metr ho vyšel na nějakych 300kč.Jinak firmy chtějí za podlahové kolem 900kč/metr.Neznáte nějakého šikovného topenáře v Praze či okolí který by mě to položil?Jedná se asi o 200 metru čtverečních.

Pex-al je jen typ trubky - plastová s hliníkovou vložkou. Nic neobvyklého. Pokud hledáte topenáře který to položí kdo to pak zabetonuje? Kdo bude garantovat kvalitu provedení a kdo ponese záruku když že se něco nedej bože poe-e? Topenář se bude vymlouvat na betonáře, betonář na topenáře. Firma se na nikoho nevymluví. A že za to chce firma nějakou sumu? Pak je na vás jestli ji budete akceptovat nebo si nevyjednáte jinou.