Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autoškola

Dobrý den, dělám autoškolu na auto a traktor. V autoškole mi řekli, že se mám učit testy na skupinu C. Já bych se chtěl jenom zeptat, v čem se to liší od ostatních skupin? Mě to příde stejné. Děkuji za odpověď.

Auto, co je to auto? :-) Testy - otázky, které se týkají způsobu jízdy jsou obdobné, náklaďáky ale mají důraz na rozměry, hmotnost a omezení, vyplývající z toho. Navíc je tam důraz na technický věci. Náklaďák si musíš umět opravit na cestě, nikdo Tě nebude odtahovat kvůli kravině - je to strašidelně drahý. Chtějí větší počet dosažených bodů a doufají, že to neudělá úplný magor, nebo blb - to má zajistit i dopravně-psychologický vyšetření /psychotesty/, ikdyž pro získání řidičáku to není povinný, pokud se tím nechceš živit /profesák/...

Podstatné již napsal Mirektatra, jen upřesním o co jde.
Předpokládám, že děláš zkoušky na osobní auto a traktor.
Otázky pro osobák nemají tématiku, která se týká náklaďáků.
Ale traktor se od osobáku dost liší. Jedná se o otázky ohledně váhy, rozměrů, různých omezení, atd.
I když ale zkoušky pro traktor, jsou méně náročné, než pro náklaďák,
Tak ale problematika je náklaďáku velmi podobná.
Proto je potřeba se učit testové otázky pro náklaďák a tím je obsažená celá tématika.
Akorát teda, jsem se o autoškolu a testy dlouho nezajímal.
Divím se teda, že asi nemají zpracovanou přímo tématiku pro traktor, když je to samostatná skupina a požívají tématiku pro "C".

neviem ako je to u českych testov ale u nas to neuroby len blbec ktory nevie čitat,bud su tam dve stejne možnosti inak napisane alebo ta spravna je najdlhšia popripade pre vodiča najtažia :-)
a vam nedavuju cd-ko -lepšie sa to naučiš ked prejdeš rovno na testy ako čitat tie romany

""-lepšie sa to naučiš ked prejdeš rovno na testy ako čitat tie romany""
A takových řidičů, potkáváme na silnicích stovky.
Když dělají autoškolu, tak proč by se učili vyhlášku, četli takové romány, učili se řešit křižovatky.
Lepší přece přejít hned na testy, našrotit si to jen podle kontrolních správných odpovědí a podle toho, že správná odpověď se většinou něčím liší od špatných.
A potom to všechno hodit za hlavu, protože na silnici stejně není nic platné, že tahle otázka je "b".
A potom hlavně koupit silné auto, a ukazovat, kdo je na silnici
pánem.
A takových řidičů pak každoročně můžeme napočítat stovky.
Někteří jsou v příkopě, někteří v nemocnici, někteří v márnici.
Bohužel v příkopě, nemocnici nebo márnici, jsou i lidé, kteří za to nemohou.
Ale to nevadí že... Přece se nebudeme zatěžovat čtením, natož
učením takových románů.....