Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kokosová palma

zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli někdo ví jestli je jedlý rostoucí vršek u kokosové palmy?Slyšel jsem už o o dost palem u kterých je rostouci vršek jedlý ,ale u kokosové palmy si nejsem právě jistý
Nebo je rostouci vršek u vsech palem jedlý?nebo muze byt i palma u které je škodlivy?
předem dik

Kokosové palmy mají více odrůd a může být ošidné tvrdit, že všechny jsou či nejsou jedlé.
Jen pro zajímavost - mohu se zvídavě zeptat, k čemu tuto informaci potřebuješ? Nějaké kulinářské experimenty?

rostoucí vršek,tím neni myšleno listy,ale vnitřek rostoucího záčátku(větve,stonky ani nevím jak to nazvat správně)
domorodci to jedí v tropech,prý to chutná jako celer
asi to budou spíš vědět lidé co se zabývají survivor,bushcraftem takže kdyby někdo mohl odpovědět na moji otázku tak předem moc dik:-)