Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha OSB - lepit?

Dobrý den,
Na betonovou podlahu dám OSB desky 15mm perodrážka a na to na miralon plovoucí podlahu. Je nutné ty OSB desky k sobě lepit a pokud ano, čím? Děkuji.

A je lepil timhle :http://tmely-silikony-lepidla.heureka.cz/siga-pro- d3-lepidlo-na-drevo-500g/

Ale podle me lze pouzit i jakekoliv montazni lepidlo, tekute hrebiky...
Vzdycky jsem nanesl trochu lepidla do drazky, ne moc, aby se daly desky dostatecne pritlacit k sobe,( potreboval jsem naprostou rovinu bez prechodu pod lino ) a pokud se něco vytlačilo, hned jsem to setrel.
Jen doporučuju kvalitni pistoli na ty tmely, obyčejnou se nadres jak kun...