Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vosí hnízdo

Dobrý den,

Na půdě pod střechou si udělali vosi hnízdo,hned vedle je podkroví.Nevím jestli ho nechat přes zimu a zlikvidovat během mrazu.Nebo odstranit už radši teď.
Může někdo poradit nejlepší způsob jak ho odstranit už teď?Nebo to nechat až budou zima.
Ještě se zeptám,bude hnízdo prázdné kdybych ho nechal do příštího roku?A zničil třeba začátkem příštího roku?
Díky za rady.

No po zimě by mělo být hnízdo opuštěné. Ale pokud jej chcete odstranit již teď, doporučuji biolit na vosy. Jsem sním 100% spokojený, již mnohokrát s úspěchem vyzkoušený. Před 14 dni na hnízdo sršňů.