Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dveře k umakartu

Zdravím,
nastěhovali jsme se do nájmu a chybí nám dveře na záchod. Jádro je umakart a na něm položený sadroš centimetrový. Zůstali tam jen starý panty bez zárubně. Je možný na ně pověsit nové dveře? Nebo navrtat do jádra panty nové aby to unesli? Chtěli jsme posuvné dveře ale majitel je ochotný zaplatit max 2000 tak vymýšlíme co s tím. Budu rád za každý návrh. Díky

predpokladam, ze puvodne tam byl jen tenky hlinikovy rám, ten byl odstranen az na ty panty a je videt ten sendvič (?) ... ono jedna vec je únosnost tech pantů (dost možná by nebyl s tim problém, pokud pujdou zpet dvere obdobne tem puvodnim panelakovym), druha vec je, jak to bude vypadat ... vymyslet se daji ruzne skorozdarmacunarny (trebas lišty zvenku s drazkou a nafladrovany sololit jako pero mezi to ci udelat novy hlinikovy rám ;-) ... i ta oblozka by sla udelat tak, aby do ni pasovaly sedesatky dveře, predsazenim a zapustenim do sadrose apod ... ale je to i o vzhledu ...

... mozna fotecka by pomohla, rady zdejsi borci (ne, tim nemyslim sebe ;-) pak budou moci zacilit lépe ;-)