Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno připojení flexi hadice na dřez a trubky 50mm

Zdravím
Nevíte jestli existuje nějaká spojka na spojení konce fexihadice o průměru 50 mm k dřezovému sifonu a novodurové trubky o průměru 50 mm co mě čouhá ze zdi? Nebo je jen jediná možnost - trubku ve zdi nahřát, roztáhnout a koncovku na flexi hadici do ní zasunout a zalepit. Na googlu se mně nepodařilo nic najít.

Děkuji.

Toto nikdo nereší, ze zdi správne nemá nic trčet, čouhat. Máš tam mít jenom otvor do kterého zasuneš trubku. Pokud to tak není, nekdo odfláknul práci a rešení musíš udelat sám, obvykle tím nejjednoduším spúsobem, do ruky vzít teplovzdušnou pistoli, chvilinku nahrívat a vytvarovat si prúmer do kterého lze zasunou co je potreba. Záležitost na 5 minut.

... :puff: