Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV obraz skáče,seká se

zdravím vás.

mám satelit od t-mobilu takže od skylinku. 1 měsic jel v pohodě. Ted začina se obraz jakby zasekavat na 1 vteřinu, ani ne tolik....zvuk jede, jen obraz se sekne třeba jen přez polovinu obrazovky....je to cca 1x za minutu, i vic.

kontorloval sem spoje kablu,vyjmout a zasunout kartu,......porad stejne. Signál mam cca 85%, uroveň cca 80%. TV to není, dvd hraje OK

v čem muže byt problem? nevite nahodou?
děkuji předem za rady a pomoc

taky mame od nich satelit a dela mi to jen na par programech...zkus si zavolat na t-mobile linku a zazadej o reaktivaci (?nebo tak nejak)...proste oni ti to na dalku postelujou, znamena to ze budes mit tv zapnutou na ct1 a cca hodku s ni nebudes nic delat...bud to pomuze nebo ne....nam se tam vypinal zvuk i mrzl obraz, ted to sice dela tez ale ne nekolikrat za den jen treba jednou do tydne...