Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Činely prosim o pomoc

Dobrý den dostaly se mi do rukou činely a rád bych zjistil o nich něco více a zda se dají prodat. Moc o něch nevím, jen že jsou po člověkovi, který s nimy hrál v kapele a jsou odborně upraveném tedy ořezané pro lepší zvuk. Našel jsem na nich je symbol nic více, mám k nim taky batoh a byla v něm palička taky vidět na fotkách budu moc rád za každý názor, nevím si rady. Foto: Cinely

asi doufáš žes našel stradivárky mezi činelami,

no jo, taky bych nevedel co s činelami, asi bych je šoupnul do toho batohu a časem je podaroval, pokud by nekdo projevil zájem stát se jejich vlastníkem a provozovat živou hudební produkci, ty automatické elektronické se nedaj poslochat, jak jsou hnusné, zabít japonce s jejich klávesami

... :puff: