Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asfalt na opravu rovné střechy

Zdravím,
mám sud asfaltu a rád bych s ním opravil rovnou střechu na garáži,kde mám asfaltové pásy s prasklinami. Vím,že tento asfalt není vhodný a tak bych potřeboval radu. Jakou přísadu bych mohl použít, aby byl tento asfalt pružnější?

mám to tak na střeše garáže udělané 10let a konečně je po problémech. asfalt jsem sehnal za odvoz, nalil na střechu , a je klid. Samozřejmě ty asfaltové pásy nesmí být odlepené a samá boule.

zatopíš si pod kyblíkem jestli to nejde ze sudu dostat můžeš použít plynový hořák a po částech to ohřívat třeba v tom kýbli nad ohněm.toho asfaltu pokud je ho dost pokryl bych poctivě celou plochu.dobře se to "pokládá" obyčejným rejžovým koštetem.

dejte pozor na to ať to zbytečne neteče po fasádě a dbejte bezpečnosti při práci.

jesli se chystáte zalít jen spáry, je to taky řešení ale dočasné.