Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z udělat střechu na včelín

Po cca 60 letech potřebuji předělat střechu na dřevěném včelíně cca 40 m2, sklon odhadem 5 až 10 stupňů. Základem střechy je prkené bednění a něm se nyní nacází asfaltový papír s mnoha vrstvami nejrůznějších nátěrů. Takže, co místo toho térového papíru? Mělo by to být co nejlehčí, nejlevnější a nejméně pracné. Asfaltové pásy? Plech? Celkem se mi líbí PVC folie. Bitumenové desky typu Ondiline a Guttapral jsem po přečtení refencí zamítl. Dík za rady

Na střeše jsou prkna...na to bych polykarbonát nedával...navíc je dost drahý. Buď zas ta lepenka ... člověk si ji může navařit sám, ale je těžká. Nebo ta folie...tu zas asi může dělat jen firma, takže zas drahý. Takže pokud tam byla dřív lepenka a jsi si ji schopnej navařit sám, tak asi nejlevnější řešení.