Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obklad koupelny

Dobrý den, mám vybourané staré obklady až na cihlu, jaký je postup dál ?
Slyšel jsem, že se to natírá nějakým lepidlem, které má následně zabránit protékání vody

zdarecpostup následující:
nahodit hrubé omítky, udělat štukové omítky tam kde nebude obklad, potom to pro sichr přetáhnout perlinkou dostěrkovacího tmelu, potom udělat hydrostěrku a do koutů dát těsnící pásy a potom obklad...aspoň tak to dělám já(jsem obkladač).Podklad musí být co nejrovnější!!!
ale už tu hydrostěrku dělávají obkladači.Takže si sežeň obkladače a ten ti řekne co a jak já si většinou chystám i omítky ;-)