Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zesilovač 2x100w chrčí

Dobrý den, mám postavený zesilovač 2x100W s TDA7294 který se má napájet 12-50V (ideálně aby dosáhl 100W je potřeba zdroj 2x29V/300W).. Já ho napájel zatím jen 2x12V slabým trafem a zesilovač hrozně chrčí.. hraje to dost nahlas ale strašně to chrčí.. tak se chci zeptat, jestli je to tím zdrojem (jestli je moc slabý) nebo jestli je to chyba zesilovače. Chci si totiž kupovat silnější trafo a udělat si silnější zdroj ale chci se zeptat jestli to má vůbec cenu kupovat tak drahý zroj jestli je chyba v zesilovači. díky :)

No.. skoro tomu není rozumět když to hraje.. sice je to nahlas ale nezní to jako písnička.. napětí 12,5V ale asi je to tím zdrojem co? já ho dal jen na zkoušku.. prostě to zní jakoby se tomu nechtělo vůbec hrát :D

já se nerozčiluju.. když je to míň tak není slyšet nic, pak když přidávám, tak je slyšet chrčení a až někdy od poloviny volume už jde trochu slyšet hudba.. a na max. jde už líp slyšet hudba, ale do toho i chrčení