Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "zazdění" terasy na zimu?

zdravím vás

měl bych problém, dotaz. Mám za barakem terasu, vychod z obyvaciho pokoje (ještě není finalně dokončen, ale bude dlažba). Sloup dřevěný je roh baráku. Tak mě napadlo si to něčím na zimu jakby zazdít abych neměl před dveřa zavěje sněha (jižní strana) a mohl bych pak tám mít uskladněný dřevo na topení. Ale nějak zazdít aby to vítr neserval, a zase aby to bylo možné kdykoliv (jaro,podzim) montovat a demontovat. Jen mě nenapadá z čeho a hlavně jak to uchytit pak k fasadě, tak abych si ji nijak nepoškodil

napada Vás něco? máte někdo něco podobneho udělany?
foto zde a zde

děkuji za Vaše postřehy, napady

Myslí tím to, že dřevěný rohový svislý trám, stojí na
"kuří nožce". Tak abys nenamáhal trám do strany, mohlo by dojít k vyvrácení.
Jinak ke konstrukci: pokud má být zástěna na léto odnímatelná, udělal bych na krajích obou rohů zdí v zemi patky s vyvrtanými otvory a hmoždinkami. Nahoře bych udělal úchyty na trámy střechy.
Potom dva svislé trámky (asi 5x5 cm), na krajích opatřených kovovými úchyty pasujícími k k ůchytům nahoře a dole.
Tyto svislé trámky by tak pasovaly k rohům zdí, těsně k fasádě.
Po demontáži by fasáda nebyla nijak dotčená.
Na tyto trámky přidělat stěny, z čehokoliv, třeba z polykarbonátoých desek, nebo OSB desek.:puff: