Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špinavá matrace

Dobrý den,
stala se nám taková nehoda, vylili jsme v posteli na potah (nepovlečenou matraci) červené víno. Jak k tomu došlo se radeji neptejte :)) Půjde to dolů? Nějak mi to nechce povolit a to se snažím všema možnýma prostředkama, které mám doma - jary, prášky, čističe skvrn na oblečení, real, nic nepomáhá. Do sava se mi pouštěn nechce? Už tak si myslím, že tomu dost ubližuju. Nemáte nějaký zaručený tip, jak na takovou skvrnu? To mě maminka ani babička nenaučila :-D Pro upřesnění - máme na matraci tento potah - http://www.matrace-matex.cz/cs/eshop/chranice-pota hy/potah-na-matraci-bamboo.html
Díky moc, Saska

kvalitné červené víno ide zlikvidovať čpavkovou vodou/kyselinou citronovou/po použití samozrejme vyprať/,lacnejšie umelinové vína s pridanými súčasťami obvykle neznámeho pôvodu už môžu,ale nemusia ísť dolu dokonale ničím,tam už je to o pohraní sa s rôznymi odstraňovačmi škvrn dostupnými v drogériách až po použitie pracích práškov s enzymami na škvrny