Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka neohřívá vodu

Zdravím myčka whirpool adg 7430 nehřeje vodu panel jsem měl venku,nechal vyměnit relé a stále nic.Jinak funguje vše jak má.Hledal jsem nějakou teplotní pojistku ale nenašel.Poradí mi někdo čím to ještě může být.Nebo aspoň kde je ta pojistka.

U této závady se začíná s kontrolou topné spirály jako první tzn. zjistit zda jde na spirálu napětí případně klešťákem změřit zda odebírá proud. Pozor napětí na svorkách 230 Volt - životu nebezpečné !