Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po připojení sluchátek se v TV neodpojuje repro?

Zdar, mám TV Panasonic TX-L47E5E a už mě štve plochý zvuk. Proto jsem zkusil připojit do výstupu pro sluchátka (3,5mm jack) jak bedny od PC tak i sluchátka, ale nevypínají se zabudované roproduktory. V nastavení je sice oddělené ovládání hlasitostí sluchátek, ale k němu se přistupuje trochu krkolomně. Je tohle "neodpojování repro" chyba nebo vlastnost? Pokud má někdo TV Panasonic z této řady, mohl by to prosím vyzkoušet? V manuálu není ani zmínka.
Díky

Nemám sice televizor Panasonic, ale Grundig a tam je to totožné. Já jsem osobně takový televizor dlouho sháněl pro skoro neslyšící tchyni - aby něco slyšela musel televizor řvát jak na lesy a pro ostatní bylo utrpení s ní v bytě být. Ovšem zase při připojení bezdrátových sluchátek, které to řešily ostatní televizory zmlkly. Takže není to chyba, je to vlastnost, ale souhlasím, že regulace sluchátkového výstupu je hodně mírně řečeno pitomě vyřešená.