Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem halogen na čidlo stále svítí - proč?

dobrý den. mám před barákem na fasadě 3x halogen s čidlem pohybu. Jsou to 20W LED. Včera večer jak už bylo šero sem něco dělal venku a pohyboval sem se před barakem tím i světla "blikala". Pak jsem zjistil že jedno světlo stale sviti. Na čidlu není žaden pavou nic. Tak sem vypnul jistič těchto světel. Teď rano zapnu jistič 2 světla OK a to jedno pořád svítí.
čím to muže byt? co se mohlo stát? co udělat?

děkuji za help

čím to múže být ? se ptají i konstruktéri aparatur vysílaných do kosmu, každá součástka procházi milionem kontrol, vše se počas montáže testuje, eviduje, kontroluje a znovu testuje a nakonec stejne neco furt nefunguje. Proste technika je taková, selháva, neco dríve neco pozdeji ale nakonec stejne vše skončí v odpadu.

Pokud v elektronice nejsi doma, neudeláš nic, vyhodíš to a koupíš novej kus. Ostatne servisovat dnešní elektroniku v domácich podmínkach se stáva vecí značne problematickou a náročnou na vybavení. Nejaká blbá lampa, žádnej zázrak technologie sice nebude, no aby závadu odstranil laik, tak to je bez šance.

... :puff: