Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolem komína sádrokarton

Zdravím, potřebuji poradit, mám komín v patře v půli místnosti, klasicky z cihel, chci ho schovat, udělám to z sádrokartonu protipožárního, nejsem si ale jist jestli stylem předstěny a nebo způsobem jako se dělá příčka. Díky za radu

ja mam taky komin v patře, normalně jsem to pomoci UD a CD udělal rošt a odstavil od komina o 5cm a zakryl klasickym bilym sadrošem. Taky bych nedaval zbytečně červeny, komin jako takový nebude natolik nikdy teply, aby od něho něco chytlo :-) a ja tam mam mezeru 5cm takže uplně v cajku :-)