Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indesit WiTL 106 - nejde vyndat sítko

Dobrý den, touto cestou bych Vás chtěla poprosit o radu, která se týká pračky Indesit Witl 106. Pračku jsme čistili proti vodnímu kameni a začala nám vytékat ze spodní části. Domnívám, se že je zanešné sítko. Broblém je v tom, že sítko nejde vyndat. V manuálu se píše, že by se toto mělo otáčet proti hodinovým ručičkám. Což jsem učinila. Ale víc s tím ani nehnu. Nemáte nějakou radu jak s tím ven? Velice děkuji za Vaši pomoc. Katka
Změna předmětu, původně: Prosím o radu (karel)

Občas se stane hlavně když se pravidelně filtr nečistí že jde opravdu špatně vyšroubovat pak je třeba za použití kleští nebo sikovek to povolit i za cenu poškození zátky filtru a pak vyčistit závit a objednat novou zátku předem se ale informovat zda jde objednat samotná zátka a kolik stojí.