Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem udírna Texas 3v1

Dobrý den.Dostal jsem udírnu texas a prosím jestli by mi někdo neporadil jak v ní správně topit abych měl stálou teplotu.Pořád mě to lítá nahoru dolů a nebo to zase moc kouří.Prosím o pomoc a předem moc děkuji.

Zdravím. Mám také a popravdě..... je to naprd. Problém je v tom, že nelze zamezit přístupu vzduchu do topeniště. Pořád máte teplotu kolem 80 a to je na uzení mnoho. Nebo vám to zdechne. Takže otevřete dvířka jste zase vysoko. Používám to jako gril a ani ten není nic moc.

Dříve, než jsme postavili pevnou udírnu, jsme potřebovali udit, a nebylo kde.
Narychlo jsme postavili ohniště z volně položených cihel.
K tomu dali kus trubky od kamen. Na konec trubky jsme
instalovali velkou (světe div se)kartonovou pevnou krabici,
kterou jsme dostali v obchodě od nějakého zboží.
Dodnes vzpomínám, jak dobré uzené z toho bylo.
Myslím, že drahý plechový nesmysl se tomu nevyrovná.:puff::beer: