Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plátky do přímočaré pilky Narex

Mám přímočarou pilku Narex, velmi starou. Jde vlastně o nástavec na vrtačku. Bohužel jsem až dnes potřeboval koupit nový plátek. Zjistil jsem že nepasuje protože ty původní, oproti současným, mají velmi tenký dřík a také je tento dřík delší. Může mi prosím někdo poradit kde bych sehnal ty správné? Dškuji Dušan.

Ale jo, seženete je. Nedávno jsem je právě do této pilky kupoval. Jsou to ty, co mají na konci takový zářez, jako účko to vypadá. Sice je to do jiné pilky, ale krásně pasují do starého narexu. Vezměte svůj plátek a podle něj vyberte v železářství šířku. Ten zářez tam bude navíc, ale nijak nepřekáží.

děkuji... ale to asi ne. Každopádně to zkusím. ty moje plátky mají na konci zářez, který vypadá jako dva kříže nad sebou a upevňují je tak, že se zasunou, otočí o 90 stupňů a shora zajistí šroubem uvnitř.