Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co místo klíče do dveří WC?

dobrý den. mám zasuvné dveře do WC a takové madlo jako na obrázku ZDE. A klíč do toho je takový malinký ohebný, aby se schoval do toho madla a nepřekažel v zasunutí dveří ZDE.
jenže te kliček je tak malý, že ho nekde mýma prstama velkýma moc nahmata o srovnat, abych mohl zamknout. A tohli mi říkali i lidé kteří byli na WC že je to dost pracné, zvlaště když chcete rychle zamknout a ještě rychleji na záchod :-D

tak přemýšlim co s tím. tak mě napadlo, že na tom klíči v tom ohybu bych tam navaříl něco jako sem nakreslil ZDE, a to by se otočením doleva zamklo. Zjistil sem že není třeba otočit klíčkem 360° aby se zamklo, stačí otočit kousek, a tento pohyb by stačil si myslím.
Jenže pak zpátky odemknout z TÉTO POZICE to půjde asi špatně, když není za co prstem zatlačit

némáte někdo lepší nápad co by se dalo vykutit místo malinkého ohebného klíče, něco co by se schovalo tlouštkou do toho madla, aby šlo dveře zasunout????

děkuji za rady, nápady

no viděl, párkrát v hotelech. Do bytu bych to rozhodně nechtěl. Celý se to viklalo, zadrhávalo, dole u země byla škvíra, a dalo se to odsunout tak do tří čtvrtin šířky dveří.
Já háček nepotřebuju, já mám u WC poctivé dveře s 2 klikama - 1 na otvírání dveří, 1 na zamčení se.

Bože to je zase blbost, kdo to zase vymyslel dávat takové dveře na WC ? No nechtěl bych to mít doma. Odobně si myslím že nic shcopného s tím nevymyslíš. Spíš vyměnit komplet kliky za něco kvalitního a přímo vyrobeného k tomu aby to plnilo funkci která se od toho očekává. Samozřejmě nejlepší řešení by bylo tam dat normální kvalitní dveře, přeci jen je to WC a né převlékací kabinka.