Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připevnit vikýř na střechu?

Kvůli revizi komína musím přidělat ke komínu vikýř, aby tam mohl kominík případně vlézt a vyčistit. Koupil jsem si hotový vikýř, je to takový dřevěný rámeček 60 x 60 cm oplechovaný podobně jako komín pozinkovaným plechem a opatřený makrolonovým víkem, leze se z toho jako poklopem z tanku. Zespoda je to úplně hladké, pozinkovaný plech a ten dřevěný rámeček. Jenomže jsem se zapomněl zeptat, jak se to připevňuje na střechu. Mám střechu asi 45°, pálená taška na latích. Nějak mě nic nenapadá, může mi někdo poradit, jak to to tam bezpečně upevnit? Děkuji.

Ty jsi asi pokrývač, co? ono na takovou prkotinu skoro za hubičku nikoho neseženeš, leda tak nějakého důchodce, firma jakmile to není za pořádný peníz se ti na to vybodne:-) je mě jasný že to je diskuze cca 5 roku stará ale reagovat jsem musel :-):-)