Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výtlačné potrubí

Zdravím rádcové,
potřebuji propojit sanitární čerpadlo od WC s kanalizací cca 1,5m.Jaké potrubí a fitinky na výtlak použít, mimo pájenou měď. Mám obavu jestli to 40 HT udrží. Doporučený průměr je 32mm.

tlak kvapaliny rieši "Pacaklův zákon". Odstredivé, kalové čerpadlo aj "suché kaly" na dne morskom vycucne.

Tučné hovno zašprajcované v odpadovam potrubí silného ducha značí.

Výška tlaku 1,5m namáhaného potrubia situovaného pod úroveň kanalizácie je zanedbateľná, Megi Simpsonová v jej kaučukovom dudlíku zvláda vyššie tlaky IN/OUT...