Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prečo je čerstvý beton po vytvrdnutí stale zaprášený (špiní) biely prach

Betonovali sme a po štyroch dňoch sa beton stále "drmolí".Na obutí zanecháva biely poprašok.
Aj keď som ho niekolkokrát vystríkal ,pozametal,stále ten prach tam je.Beton som použil kvalitný,aj štrk a v pomere 1,5vreca cementu na tri fúriky.Tak neviem,prestane to časom?Ak ano za akú dobu.Alebo čo s tym spraviť?Je to terasa bez pokrytia.
Ď.

z jednoduchého dôvodu, dnešný cement nie je iba cement, je tam sajrajt ktorý nevstupuje do chemickej reakcie, je tam iba pre navýšenie objemu a hmotnosti

keď kupuješ cement platíš za hmotnosť, pridajú ti tam balast
keď kupuješ mäso platíš za hmotnosť, pridajú ti tam vodu

náš dnešný život je založený na všadeprítomných podvodoch, podvádzajú obchodníci, banky, telekomunikačný operátori, poisťovne, politici, médiá širia nehorázne lži s úplnou samozrejmosťou a my sme už s tým zmierený, berieme to ako úplne normálne

pravoverný muslimovia vraj označujú našu západnú civilizáciu výrazom " Ríša luhárov ", obávam sa že majú pravdu

... :puff: