Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Montaz sklenenych dveri do sprchoveho koutu

Zdravim, mam v planu dat do zdeneho sprchoveho koutu dvere z tvrzeneho skla tl. 6 mm. Otvor na dvere je cca. 650 / 2050 mm. Nemate nahodou nekdo zkusenosti s panty pro takove dvere a s nejakymi izolacnimi pasy kolem dveri? Samozrejme kazda rada vitana :) Diky. Matej

Chceš instalovat neco do agresivniho prostredí, vlhkost a vodní kámen vyžadují dokonalou povrchovou úpravu mechanizmu jinak po pár týdnech tam máš hnus a rez

Proč se pouštíš do výroby nečeho co chce otestované materiály a technologie povchové úpravy, to nejde delat doma na kolene, díly k tomu v Baumax-u nekoupíš.

Koutú je milion, prohledej katalogy a skus vymámit od nekterého prodejce informaci kde sehnat, to co potrebuješ, jako náhradní díl

... :puff: