Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aliexpress e-shop

Objednával jste někdo zboží z Čínského e-shopu Aliexpres ?? Jaké máte zkušenosti?? Jaké vysoké je clo když můj nákup přesáhne 22 Euro? A jaká je daň???

Zrovna z Aliexpressu ne, nedá se tam platit Paypalem, ale z Číny nakupuji docela dost. Protože Aliexpress je takový činský ebay, všímal bych si hodnocení prodejců. Clo se platí od 150€, od 22€ platí Dph 21% z ceny zboží + dopravné + výpalné hajzlům z České pošty.

Ahoj díky za odpověď , ano všimnul jsem si neumí paypal a musel jsem zaplatit kartou ale četl jsem že se to nedoporučuje. Objednal jsem jen drobnosti hodinky a tričko. Hodinky jsou značkové ale na sto procent padělek myslíš že to na celnici zabavý?? Za zničení věci si celnice účtuje 900,. Kč :-(

Celníci projedou balík rentgenem a pokud neuvidí třeba léky, tak to neotevírají. Pravděpodobnost že ti otevřou balíček, najdou v něm padělek a začnou konat, je dost nízká. Je vyplnění papíru navíc. Firmy kterým záleží aby se nedostal do ČR ani kus padělku, celníky "motivují".

Zdravím, takže jestli je tam pošta zadarmo tak proste platíte urcitou castku, doporucuji aby jste měl paypal nepřeplatíte tolik prevodem z banky jinak platííte šííílené stovky navííc (co si uctuje banka)... dalšíí věc záleží co kupujete já když kupuji díly na mobil clo nikdy neplatím a to jsem si kupoval i za 20000kč,- záleží jeslti vám to na celnici zkontrolují nebo ne na zboží čekáte tak dlouho hlavně kvuli tomu než to vyclí... Jinak aliexpress je v pohode, ale preferuji uz tedka vice EBAY najdu vsechno tam i tam ale kdyz uz fakt neco neni na ebay tak to najdete na aliexpressu doporucuji prodejce, který má minimálně 97% a minimálně 5000 prodejů a hodně pozitiva, jestli tohle vsechno splnuje nemusíte se bat, kdyz se vám stane, že treba nedojde do požadované doby zboží vrátí v pohodě peníze takže je to vsechno v klidu.... Psal jsem strasne rychle pri nesrovnalostech nebo dotazech:. )magnutus@seznam.cz(