Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odsmradit beraní kožešinu

Zdravím, po pokusu na Debatách vkládám ještě sem, snad to sem patří aspoň částečně ;)

Muž si koupil u Vietnamců beraní kožešinu, která fakt brutálně smrdí mrtvym beranem (nebo prostě takovym tim příšernym živočišnym pachem). Je nějaká šance z ní ten puch dostat? Větrání nepomáhá...

Četla jsem si různý diskuze na podobný téma, ale nic moc rady jsem nenašla... Chápu, že problém bude asi místo nákupu, ale i tak zkoušim...:)

Je to dánsky, ale klidně tam napište anglicky. Nebo tam rovnou napište tohle, jestli mi důvěřujete:
Jeg købte en ram pels. Det lugter forfærdeligt, som en død ram. Kan du hjælpe mig, hvordan gør jeg fjerne lugten? Tak for dit råd. :-)

Jsou tam i nějaké postupy při vydělávání kožešin a také rady, když s tím má někdo problém. Určitě je něco napadne.