Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lista nopove folie

Resin dilema, chci zakryt a ukoncit nopovou folii na zapadni strane domu kde docela prsi, puvodne jsem mohl aplikovat tuto listu http://www.e-stavebniny.cz/nopova-folie-guttabeta- ukoncovaci-lista-venti-n-dx008518.php problem je v tom ze chci zdivo odvetrat ale zaroven nechci aby me otvory v liste zatekalo pod nopovku. Tak mam jeste jednu moznost ukoncovaci listy http://www.e-stavebniny.cz/nopova-folie-guttabeta- ukoncovaci-lista-n-dx001944.php. Myslite ze by me u prvni listy mohlo tema otvory zatekat? Dale pak u druhe kryci listy je mozne ze by odvadela pary jen po bokach? Listy budou 25 cm nad terenem.Mate nekdo zkusenost? Diky

Pardon, spatne jsem se vyadril. Myslel jsem vlhky vzduch. Resil jsem to po telefonu s prodejcem on by pry radeji doporucil tu s temi otvory, minimalni sance pry ze by tam zatekalo. Navic mam i spodni prisavani vzduchu pod nopovkou pomoci dren.trubky tak i prave pro to. Musim vyresit jak styk domu s vlhkou zeminou tak i odvetrani urcite vlhkosti ktera je kolem zakladu a navic dum uz ma starou vodorovnou izolaci(prevence).