Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Okapní systém Element od Bramacu-Vaše názory

ahoj,byl mě od Bramacu dodán okapní systém Element,když to videli pokryvačí ,tak se sdesili že je to největší šit...že za 2 roky z toho opada barva ,že to není ošetřeno plastem a že i hák když se ohne ,tak se z nej loupe barva.Tak jsem dodavateli napsal ,že ho chci vymenit a on tedy že nenní problém ,ale že on ho má 20 let a že je uplně v pohodě....nemyslím si že by to byl od něj kalkul ,ale stejne bych se radeji zeptal vas ...jaký mate nazor jestli spíše není lepší třeba Satjam,Lindab popřípadě Zambelli.dík

To co bylo vyrobeno nedávno, nemusí zdaleka kvalitativně dosahovat na starou poctivou výrobní kvalitu před x lety. Zeptal bych se dalších klempířů - pokrývačů. Spíš lze věřit lidem z praxe a ne někomu kdo vydělává jen na prodeji. Přeci jen je dost zásadní rozdíl, když to někdo lidem v obchodě jen prodává a někdo řeší problémy u zákazníků. Praktik by byl přeci sám proti sobě, kdyby doporučil a nainstaloval cosi mrzké kvality.