Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem konstrukce sádrukartonu

Dobrý den. Jen se zeptám .Firma mi dělá pokojík v podkroví a místo jednoho CW mi přišroubovali UW profil(jako krajový) protože jim zbyl.Moje otázka je jestli to muže být a nebude to vadit . Mě tvrdí že ne.Děkuji za názory .

Příčka má mít možnost pohybu, což při přišroubování desky k pevnému bočnímu profilu tak úplně nebude. Správně - na kraj UW přišroubovaný ke zdi, ten zajistí, aby se příčka neprohýbala a vedle CW, do kterého se deska přišroubuje, po UW jen "jezdí". Praxe je taková - u zdi UW, někdy CW přišroubovaný na zeď a do něj přišroubovaná deska. Cena vítězí nad správností montáže.