Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztracené bednění

Zdravím, mám hotovou základovou podstávku pod skleník ze ztraceného bednění,
a na to budu pokládat základní rám z kovových profilů.
Potřebuji srovnat nerovný povrch ve vrstvě 0-10mm.
Poradíte materiál? Díky...

Položit základní rám, podložit plechem a kovovými pásky v místech přichycení k podkladu tak, aby byl vyrovnaný, přišroubovat hmoždinkami, postavit konstrukci a pak vyrovnat spáry betonovým potěrem z jemného /křemičitého/ písku a cementu. Pro zlepšení kvality povrchu je možné doplnit betonovou směs plastifikátorem /např. Sokrat/.
Nenapadá mne jednodušší oprava chyby v pokládání ztraceného bednění... :-/