Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou vrtačku vybrat?

Zdravím,
o víkendu mi odešla dlouho používaná vrtačka (hobby Bosch 1000RPE). Měl jsem ji dlouho a na to, že byla hobby, tak zvládala všechno v pohodě. Včetně panelů. Jenže už je to pár let, co jsem ji vybíral a nevím, co nyní vybrat na její místo.
Chtěl bych vrtačku s rychloupínacím sklíčidlem, asi ne SDS (všechny vrtáky mám klasiku). Měla by mít příklep, i když do panelu už snad moc vrtat nebudu. Hledám ale něco silnějšího, co zvládne i dlouhé vruty do dřeva, řekněme 100x60 v řadě třebas 200 vrutů. Takže žádné plastové převody. ;-)
Pokud máte nějaké typy, tak budu rád. Cenově řekněme někde 3-5 tis. Zatím jsem koukal třebas na Bosch GSB 21-2 RE - http://vrtacky.heureka.cz/bosch-gsb-21-2-re/specif ikace/#section
Díky m.

Měl jsem doma brigoše na fošny do podlahy, Nic složitýho, předvrtat a vruty 80x60. Přijdu z práce a borec je u 100. vrutu s dýmící se vrtačkou v ruce...
Smrděla a kouřila, zřejmě uhlíky. Dám ji někde určitě zkouknout, ale nevím, jestli je možno ji dostat do původní kondice. Teď jen vrní a okamžitě dýmí a smrdí. I pokud to rozchodí, tak nevím, jestli se může dostat do původní kondice. Na tyto vruty byla krátká. :-(
m.