Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha

Dobrý den,
Předělávam podlahy u prcka a nejsem si jista jakou barvu zvolit. Pokoj je laděn do fialovo-bile barvy. Dveře a okna jsou odstín zlatý buk. Nabytek je bili, akorát psací stul je dub Sonoma. Prosim o radu. Diky :)

Co se na to dá říct? Můžeme každý napsat nějakou barvu a k ničemu to nebude. Dejte si tam takovou, jaká se vám nebo prckovi líbí. Třeba žlutou, hnědou, červenou, zelenou, modrou, oranžovou nebo jakoukoliv jinou. Na barvy nejsou pravidla (i když se čas od času nějaký moudrý článek nějakého chytrolína, tvrdícího opak, objeví), někomu některá kombinace přijde blbá, někdo je z ní unešený. Si to vyfoťte, dejte do počítače a měňte barvu v nějakém grafickém editoru.Nebo vytisknětě 10 x a vybarvětě pastelnkou. Nebo...