Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha v podkrový - systém Fermacell

Dobrý den,
rekonstruuju podkroví a projektant mě do podkroví (kvůli hmotnosti) navrhl systém podlahy Fermacell. Výška nové podlahy bude 17 cm od stávající kvůli schodu. Kvůli nově zvýšené hmotnosti střechy, se musel udělat železný skelet, který vlastně hmotnost střechy roznesl po obvodobých zdích. Železný skelet nyní vyčnívá asi 4 - 6 cm nad současnou podlahu. Dle skladby podlahy od Fermacellu je dole vyrovnávací podsyp. A otázka zní - udělat podsyp pro tak, aby celý skelet byl zarovnán, nebo zasypat například jen 2 cm a poté polystyren upravit tak (vyřezat), aby seděl jak na podsypu, tak na skeletu? Snad je moje otázka srozumitelná.
Předem děkuji.

Dobrý den,
ano, finální podlaha bude o 17 vyšší než ta současná. Právě si nejsem jist, na stránkách Fermacellu je psáno, že podsyp může být maximálně 10 cm (pak už bylo něco jiného než podsyp).
PS: opravte prosím někdo tu moji hrubku - to podkrový (í) v názvu :)