Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Impregnace plastového nábytku

Ahoj lidi,
prosím o radu. Plastový nábytek začne po nějaké době "korodovat" , povrch zdrsní a začne se drolit. I když prý má UV ochranu. Nevíte, čím by se dala životnost prodloužit? Něco na způsob laku nebo nějaké emulze? Děkuji za každou radu a mějte se. S.

Jemný smirkový papír (finalní, zrnitost třeba 400) a pak barvu, treba nejakou barvy, treba akrylatovou na PLAST.
Vysokotlaky cistic nedoporucuji - zkusil jsem, neb nas nabytek mel vroubky a spoustu štěrbin (třeba rozmontovaný stůl) a ouha - vzalo to moc materialu a udelalo to docela misty hluboke ryhy (je to jak laser v masle)

otazkou je, zde se to vyplati - prace, čas a barva přes 200Kč...