Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dremel- nástavec minipily 670

Dobrý večer.
Zrovna jsem si koupil tento nástavec určený na řezání dřeva a laminátových desek. Zkoušel někdo s timhle nástavcem řezat plexisklo? Radši se předem ptám, nechci to zkoušet, aby se plexisklo nezačlo tavit a nalepovat se na kotouček nebo nástavec.. Má někdo zkušenosti? Díky za odpovědi, zdraví Petr :-)

http://www.zbozi.cz/vyrobek/dremel-670-nastavec-mi nipily/?q=dremel%20nastavec%20minipily#utm_source= search.seznam.cz&utm_medium=link&utm_term=dremel%2 0nastavec%20minipily&utm_content=lista

Pokud to bude klasické plexi, tak se to bude tavit. Dremelka má vysoké otáčky. Mě se kolikrát začalo natavovat při obyčejném řezání lupinkovou pilkou. Ale pokud by to byl třeba polykarbonát, tam by to mohlo být o něco lepší. Nejlepší vyzkoušet na nějakém odřezku.