Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hospoda předloha půdoris

ptřeboval bych pomoct s plánování restaurace sí hospody která bude vypatat jako v seriálu hospoda mám místnost vetvaru čtverce 70 m2 ale ta kuchin ta by se udělala ze sádrokartonu a jeětě ti schodyy je to v přízemí (a pod tím je suterén)mě jde o to jak udělat kuchyn v seriálu je moc malá ja jí potřebuje větší viz plánek ?půje to tak

70m2, to je tak 8,5 x 8,5 metrů. Z toho ukrojíš něco na kuchyň. Mám dojem, že ti toho zbude hodně málo na kopii té seriálové.

Pokud by se ti to povedlo a přesnou kopii uděláš, možná(?) riskuješ autorskoprávní spor s Novou (rozkřikne se to, někdo tě napráší), nebudeš-li mít od nich souhlas.